O ZNAČCE KIMMIDOLL

Za vytvořením značky KIMMIDOLL stojí dlouholeté nadšení z elegantních dekorativních dárkových předmětů východní kultury. Tradiční japonské kokeshi panenky jsou dokonalou ukázkou jednoduchosti a krásy východní kultury. Tradice dávání a přijímání kokeshi panenek v Japonsku je datována až do období Edo (1603-1867). Ty byly původně vyráběny ručně rolníky a zemědělci a darovány jako projevy lásky a přátelství.

Skutečný záměr Kokeshi panenek byl rozhodující v našem vývoji značky Kimmidoll. Naší představou bylo vytvořit řadu panenek (a dalších dekoračních předmětů), každou s určitým charakterem a schopností vyjádřit jednu ze skutečných hodnot života.

Jako dárek, Kimmidoll pomáhá sdílet společné přesvědčení a touhy s přáteli a blízkými. Jako dekorativní předměty v domácnosti představují spojení lidí, přátel a blízkých po celém světě. A jako sběratelská záliba je Kimmidoll panenka jedinečné a smysluplné spojení s jednou ze skutečných hodnot života.

Značka Kimmidoll již zaznamenala globální úspěch a dnes se úspěšně prodává ve více než padesáti zemích světa. Kimmidoll panenky, jejich charakter a významy budou i nadále pravidelně vytvářeny. Kromě rozsáhlého sortimentu dárků, módních doplňků a dekorací pro domácnost budou tyto produkty tvořeny tak, aby zobrazovaly různé vlastnosti a charaktery.

 


Novinky

No new product at this time

Zboží v akci!

Aktuálně nejsou žádné akční nabídky...

Jsme na Facebooku!